Hizmetlerimiz 2019-02-19T12:52:32+00:00

Samsun Özel Diş Kliniği – Hizmetlerimiz

Samsun özel diş klinikleri arasında yer alan Vadim Atabay Özel Diş Kliniği‘nin sunduğu hizmetler; implant, cerrahi diş tedavileri, periodontoloji, protez, lamine veneer, diş beyazlatma (diş estetiği) ve son olarak kanal tedavisi olarak aşağıda yer almaktadır. Daha detaylı bilgi için tedavileri inceleyebilir veya randevu alarak direk tedavi olabilirsiniz.

Diş şikayetlerinizi asla ertelemeyin!

İmplant

Periodontoloji

Protez

Lamine Veneer

Cerrahi (Diş Çekimi)

Diş Beyazlatma

Kanal Tedavisi

Gülmeye Hazır mısınız?

Samsun periodontoloji  alanında uzman Vadim Atabay implantperiodontoloji, diş beyazlatma, protez, lamine veneer, kanal tedavisi, diş çekimi ve diğer birçok ağız ve diş sağlığı alanında ki tedavilerimiz için randevu alın!

Hazırsanız hemen RANDEVU ALIN!

Samsun diş hekimi Dr. Dt. Vadim Atabay 2010 yılında OMÜ Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı’ nda doktora eğitimine başlamış ve 2014 yılında “Obezitenin Sağlıklı ve Hastalıklı Periodontal Dokular Üzerine Etkisinin İncelenmesi” adlı tezini başarıyla tamamlayarak “bilim doktoru” unvanını almıştır.

Şu an kendi kliniğinde hasta kabülüne devam eden Vadim Atabay  Samsun implant ve Samsun periodontoloji bölümünde Samsun’un en çok tavsiye edilen diş hekimleri arasında yer almanın gururunu yaşarken aynı zamanda da Protez diş, lamine veneer, cerrahi işlemler, diş beyazlatma ( diş estetiği ) ve son olarak kanal tedavisi hizmetleriyle de Samsun’un en başarılı diş hekimleri arasında!